Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Zapisz sie do klubu i skorzystaj ze stalej 5% zniżki na wszystkie produkty.
Eco leaf

O nas

Nilami

Miejsce, które stworzyliśmy z pasji do designu. Wierzymy w sztukę wzornictwa, która może odmienić każde wnętrze i uczynić je wyjątkowym. Nasz zespół tworzą pełni pasji, młodzi ludzie. Większość z nas jest rodzicami, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby najmłodszych. Dzieci są dla nas ogromną inspiracją i motywacją. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych, ekologicznych i pięknych produktów, które wywołują uśmiechy!

Wiemy jak ważne jest przebywanie w miejscu, w którym dobrze się czujemy, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i z przyjemnością projektujemy nowe wzory na zamówienie. Najważniejszy jest dla nas klient, do którego zawsze mamy indywidualne podejście. Robiąc wszystko, by nie zawieść powierzonego nam zaufania, kierujemy się w naszej pracy wartościami, spośród których najważniejsze to:

Jakość

W zamian za powierzone zaufanie, robimy wszystko, by produkt który do Ciebie trafi, charakteryzował się najwyższą jakością. Troszczymy się o detale i jakość naszych tapet. Używamy najlepszych dostępnych materiałów, które są niezwykle trwałe, funkcjonalne i bezpieczne dla zdrowia oraz przyjazne środowisku. Wszystkie nasze produkty są wykonywane w Polsce, z polskich materiałów.

Unikalność

Otwórz przed nami swoją wyobraźnię, a zrobimy wszystko żebyś otrzymał produkt dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś. Jeżeli nie znajdziesz w sklepie wymarzonej tapety, zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie, od doradztwa w zakresie wyboru wzoru przez dobranie odpowiedniego materiału i rozmiaru aż po ekspresową wysyłkę zamówienia.

Ekologia

Natura jest dla nas ogromną inspiracją, dlatego dbamy o to, by nasze działania nie były dla niej szkodliwe. Na każdym etapie produkcji korzystamy tylko z ekologicznych materiałów, dbamy by nasze działania nie generowały niepotrzebnych odpadków, zgodnie z duchem less waste. Nasze produkty są bezpieczne i trwałe. O naszym podejściu do środowiska przeczytasz więcej w zakładce polityka eko.