Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Zapisz sie do klubu i skorzystaj ze stalej 5% zniżki na wszystkie produkty.
Eco leaf

Polityka EKO

Ekologia – z miłości do natury

Natura jest dla nas ogromną inspiracją, dlatego dbamy o to, by nasze działania nie były dla niej szkodliwe. Na każdym etapie produkcji, korzystamy tylko z ekologicznych materiałów. Możesz mieć pewność, że wybierając NILAMI, wybierasz bezpieczne dla zdrowia i pozbawione niebezpiecznych substancji produkty.

Natura i bezpieczeństwo

Nasze tapety powstają z użyciem nowoczesnej ekotechnologii lateksowej. Wybieramy najbardziej ekologiczne i naturalne tworzywa, jakie są dostępne na rynku. Zarówno materiały, jak i tusze, których używamy podczas produkcji, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, co jest potwierdzone certyfikatami i atestami. Są pozbawione toksycznych substancji i bezpieczne dla dzieci.

Pakujemy w duchu less waste

Pakując nasze produkty, wykorzystujemy naturalne materiały, które będą mogły zostać użyte ponownie lub poddane recyklingowi. Zrezygnowaliśmy z tworzyw sztucznych i staramy się korzystać wyłącznie z ich ekologicznych alternatyw. Dbamy, by nasza działalność nie przynosiła szkodliwych dla środowiska skutków, dlatego minimalizujemy ilość produkowanych odpadów.