Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Zapisz sie do klubu i skorzystaj ze stalej 5% zniżki na wszystkie produkty.
5% rabatu dla klubowiczów
Darmowa dostawa powyżej 200 zł!
90 dni na zwrot
Eco leaf

MOAI zmienia nazwę na Nilami!

logo Nilami
2020-07-01 14:41:50

MOAI zmienia nazwę na Nilami!

MOAI to teraz Nilami! Cały czas się dla Was zmieniamy i rozwijamy, by przygotowywać produkty, które najpełniej spełnią Wasze oczekiwania. Jak mogliście zauważyć, zmieniliśmy ostatnio profil działalności. Teraz w naszej ofercie znajdziecie nie tylko tapety i fototapety, ale też szeroką gamę plakatów, obrazów na płótnie oraz nowych produktów do pokoi dziecięcych.

Jeżeli zmiany, to tylko na lepsze

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę. W sklepie internetowym znajdziecie teraz o wiele szerszy asortyment przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tapet oferujemy teraz również plakaty dostępne w ekologicznych, drewnianych ramach, obrazy na bawełnianym płótnie, metryczki urodzenia dzieci oraz miarki wzrostu dzieci. Oferujemy także wiele opcji personalizacji, by dom był naprawdę Twój.

Wartości są stałe

To, co się nie uległo zmianie to nasze wartości. Produkty Nilami będą się charakteryzowały równie wysoką jakością. Również nasze podejście do natury pozostaje takie samo. Dbamy o to, by nasze działania nie przyczyniały się do zanieczyszczenia planety, ani nie wiązały się z jej nadmierną eksploatacją. Produkty są wykonywane ze szczególną starannością i dbałością o wypełnienie najwyższych wymogów jakości i ekologiczności. Możesz być pewny, że zużywamy minimalną ilość surowców przy utrzymywaniu maksymalnej jakości. Specjalizując się w produktach przeznaczonych dla najmłodszych, zwracamy też szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo oraz brak toksycznych, szkodliwych substancji i materiałów. Nie chcemy produkować niepotrzebnych odpadów, dlatego zamówienie z naszego sklepu otrzymasz w opakowaniu w stylu less waste – zapakowane w naturalne tworzywa, które będzie można wykorzystać ponownie lub poddać recyklingowi. Zostańcie z nami i wypatrujcie nowości!