Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Zapisz sie do klubu i skorzystaj ze stalej 5% zniżki na wszystkie produkty.
5% rabatu dla klubowiczów
Darmowa dostawa powyżej 200 zł!
90 dni na zwrot
Eco leaf

Praktyczne i piękne – miarki wzrostu dla dzieci

miarka wzrostu dla dzieci Make a wish w pokoju dziewczynki
2020-04-28 10:59:56

Praktyczne i piękne – miarki wzrostu dla dzieci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt – miarki wzrostu dla dzieci. Kto z nas, wspólnie z rodzicami, nie zaznaczał centymetrów na framudze drzwi? To wspaniała zabawa, która przynosi radość i dumę zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Proponujemy Wam produkt, który łączy funkcje praktyczne z dekoracyjnymi. Miarki ścienne MOAI są dostępne w wielu, dopasowanych do wystroju pokojów dziecięcych, wzorach i kolorach. Możesz wybrać estetyczną miarkę, która dopełni wnętrze, jednocześnie sprawiając ogromną radość dziecku, które będzie mogło cieszyć się swoim rozwojem, nie upiększając przy tym ścian.

Ekologiczne miarki wzrostu dla dzieci

Jak wszystkie nasze produkty, miarki wzrostu, charakteryzują się najwyższą jakością. Są produkowane w Polsce, ekologiczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Możesz zamówić sam wydruk lub umieścić go w jednej z proponowanych przez nas modnych ramek, w formie drewnianego wieszaka. Do wyboru są magnetyczne oraz klejone listewki. Również materiały, które wykorzystujemy do produkcji ramek są pozyskiwane w zrównoważony, przyjazny dla środowiska sposób. Zaletą naszych miarek jest też możliwość ich personalizacji imieniem jej małego użytkownika, co na pewno sprawi mu wiele radości.

Którą miarkę wybrać?

W zależności od swojego gustu i stylu, w którym utrzymane jest mieszkanie, zdecyduj się na pasującą miarkę, która najlepiej podkreśli styl, w którym urządziłeś pokoik swojej pociechy. Oto nasze propozycje:

1. Miarki w leśne zwierzątka, pasujące o pokoików o temacie przewodnim lasu, w odcieniach niebieskiego i zieleni. Wybierz spośród:

  • Miarka wzrostu Grow up green w zielonym kolorze, z wizerunkiem jelonka,

  • Miarka wzrostu Grow up blue z przyjaznym rysunkiem misia,

  • Miarka wzrostu Grow up pyramid z podobizną uroczych, leśnych zwierzątek, w odcieniach zieleni i niebieskiego.

2. Jeżeli szukasz dziewczęcych, pastelowych miarek w urocze zwierzątka na białym tle, sprawdź te produkty:

  • Miarka wzrostu Make a wish w pastelowego króliczka, sarenkę i owieczkę na pięknym, białym tle,

  • Miarka wzrostu Hello world w urocze, pastelowe zwierzątka: pieska, sówkę i owieczkę na białym tle.

3. Proste, skandynawskie miarki, pasujące do każdego wnętrza to uniwersalne i bardzo stylowe rozwiązanie.

  • Sprawdź naszą piękną miarkę Arrow w strzałki na białym tle. To minimalistyczna, dekoracyjna miarka wzrostu, która pięknie dopełni wystrój pokoju dziecka.

Zamów jedną z proponowanych marek i wspólnie z dziećmi, cieszcie się ich dorastaniem w pięknym i bezpiecznym wnętrzu.