Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Zapisz sie do klubu i skorzystaj ze stalej 5% zniżki na wszystkie produkty.
5% rabatu dla klubowiczów
Darmowa dostawa powyżej 200 zł!
90 dni na zwrot
Eco leaf
Plakaty dla dzieci v4
metryczka ok
Plakaty-plany-miast
tapeta dino
plakat single line
tapeta Brown Rainbow
plakaty dla dzieci krolisie
Plakaty edukacyjne
nowy
test
test

STUDIO DRUKU I ARANŻACJI WNĘTRZ

Z pasji do wzornictwa.

W naszych kolekcjach staramy się stworzyć dla Ciebie unikalne wzory. Wierzymy, że harmonijnie zaprojektowane otoczenie, pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Mamy nadzieję, że poprzez nasz skromny udział w przemianie Twojego wnętrza, przyczynimy się również do poprawy jakości Twojego codziennego samopoczucia.

Z troski o detale.

W zamian za powierzone nam zaufanie, jesteśmy zobligowani dostarczyć Ci produkt, który powstał w oparciu o naszą ideę olbrzymiej troski o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Dążąc do perfekcji, dbamy o każdy detal, czego dowodem są nasze produkty.

Z miłości do natury.

W związku z ekotechnologią lateksową, z której korzystamy w produkcji naszych tapet, koncentrujemy się na wyborze najbardziej ekologicznych materiałów na rynku. Wykorzystujemy wyłącznie produkty posiadające certyfikaty i atesty, spełniające wszystkie warunki bezpieczeństwa. Używamy tuszów przyjaznych środowisku, a nasze opakowania są produkowane z ekologicznych materiałów. Wykluczyliśmy również stosowanie tworzyw sztucznych oraz wprowadziliśmy system segregacji odpadów.

POLECANE PRODUKTY

CO NOWEGO W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ